BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

Послуги з перекладу на українську мову

US Flag

BlueGlobe International пропонує кваліфікованих українських перекладачів

Наші професійні українські перекладачі забезпечують послуги перекладу з повним знанням мови оригіналу, мови перекладу й теми перекладу. Контактуючи тільки з висококваліфікованими, досвідченими українськими перекладачами, BlueGlobe може перекладати проекти будь-якого типу або розміру, включаючи: вебсайти, електронну пошту, листи, журнали, юридичні документи, медичні журнали, технічні довідники, книги, рецепти, меню тощо … навіть татуювання! Отже, ми перекладаємо проекти широкої розбіжності галузей: юридичної, фінансової, медичної, технічної, маркетингової, тощо. Приділяючи велику увагу тому, щоб уникнути неправильного перекладу, BlueGlobe може запевняти клієнтів, що всі запропоновані матеріали перекладатимуться тільки українськомовним перекладачем. Перекладач, призначений до проекту повинен мати доказовий досвід і особливі знання в галузі проекту даного клієнта. Окрім основ, вони також мають розуміти основні "мовні хитрощі", які необхідні для досягнення зразкового перекладу.

Contact Us Шукаєте роботу?

Ви обдарований професіонал, що має кваліфікацію мовних послуг? Якщо так, то ми запрошуємо вас заповнити онлайн заяву-анкету на цьому сайті! Це безкоштовно, легко й забере 5-7 хвилин вашого часу.

Contact Us Професійні коректори!

Ви кваліфікований і досвідчений коректор? Що має утвір або досвід у специфічній галузі? Приєднуйтеся до нашої команди носіїв мови, які насолоджуються своєю цікавою роботою!

Contact Us Знання

У BlueGlobe International другий сорт не приємний. Висока якість - це наш нормальний стандарт. Наші клієнти - це клієнти, що повторюються через наш широкий діапазон знань.

Contact Us Контакти

Компанії в усьому світі довіряють нам -
... і незабаром й ви почнете

Телефон:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Мобільний телефон:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Факс (США-Індія):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

Послуги перекладу -
... у сотнях мов

Арабська Іврит
Китайська Італійська
Голандська Японська
Англійська Латинська
Французька Португальська
Німецька Російська
Грецька Іспанська
Усі мови

Professional Translation Services Company

Request a Quote

Чому BlueGlobe International?

Тому що ми пишаємося нашою роботою й піклуємось про результати! Тому що ми є лідером на міжнародному ринку мовних послуг (перекладу, тлумачення, копірайтингу, локалізації, і т.д. ), ми можемо запропонувати послуги на глобальному рівні й окремим особам і бізнесу. Для того, щоб надати 100% точний переклад нашим клієнтам, розпочинається серія якісних перевірок на кожній стадії перекладу. Ваш спокій важливий для BlueGlobe, і напевно ви отримуєте якість, на яку ви заслуговуєте й очікуєте.

 • Сотні Основних Мов в усьому світі
 • Усі спеціалізації
 • Найбільш конкурентноспроможні розцінки
 • Якісні Послуги
 • Найвищий Рівень Турботи про Клієнта
 • Найбільш швидкозростаюче бюро перекладів у світі
 • Сотні доведених Постачальників мовних послуг
 • Концепція Команди від Початку до Завершення
 • Доступність 24 години на добу, 7 днів на тиждень

Наша 10-крокова Програма Перевірки Якості

Проходження нашій поетапної програми перевірки якості забезпечує видатну якість для всіх українських проектів перекладів.

 1. Кожен переклад на українську мову буде проаналізовано компетентним менеджером проекту
 2. Менеджером проекту буде сформульований детальний план перекладу
 3. Переклад проекту буде закріплено за професійним перекладачем
 4. База даних з термінології буде розроблена винятково для проекту
 5. Автоматизовані системи CAT-tool програмуватимуться для проекту
 6. Проект буде перекладено на українську мову
 7. Завжди присутні перевірки Контролю Якості
 8. Переклад буде розміщено у необхідному форматі (DTP)
 9. Повний переклад буде відкоректовано другий раз носієм мови
 10. Остаточний огляд перекладачем і менеджером проекту - доставка Клієнтові

Наша глобальна мережа кваліфікованих, досвідчених, професійних перекладачів гарантує здатність BlueGlobe пропонувати швидку обробку навіть самих великих проектів у стислий термін. Незалежно від вимог перекладу з мови оригіналу на мову перекладу (з української на англійську (США), з англійської (США) на українскьу) або будь-яку іншу мовну комбінацію (Угорська - Японська, Грецька - Норвезька тощо ), точність і якість перекладу вашого проекту гарантовано BlueGlobe International.

Вартість перекладу – Українська мова

Набір факторів (специфіка тексту, необхідні строки виконання, кількості слів у проекті, формат документа, і т.д. ) впливають на ціну проекту перекладу. Для точного розрахунку, просто клацніть 'Запит Розрахунків' та заповніть форму на сайті. Відповідно файли документа можуть бути передані електронною поштою, забезпечуючи необхідну інформацію й документацію, необхідні для точних розрахунків, без додаткових схованих витрат.

BlueGlobe International завжди доступний, щоб обслуговувати наших клієнтів, 24 години на добу, 7 днів на тиждень! Наш дружній колектив зробить усе можливе, щоб допомогти вам з вашим проектом.

Мовний оператор на телефоні:
Англійська
+1.541.330.0450 (USA)

Наша електронна служба підтримки (24/7) запропонована на:
Англійська – Російська - Іспанська - Китайська - Французька - Японська
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Конфіденційність та Сервіс

Конфіденційність наших клієнтів є найбільш важливою для Blueglobe International. Будьте впевнені, що всі документи, проекти, електронна пошта, листи, документація, тощо, зберігатимуться відповідно до нашіх суворих принципів таємності. Наша постійна мета - забезпечити кожному клієнтові комфорт і зручність наших послуг, будь ласка відвідайте наш сайт і розгляніть нашу Політику Конфіденційності. Ця сторінка проінформує клієнтів про тип інформації, яку ми збираємо, як вона захищена, і всі способи на вибір клієнта, за допомогою яких дана інформація використовується. Ми радимо вам завантажуйте нашу Політику Конфіденційності щоб повністю розуміти наші зобов'язання за сервіс і конфіденційність. Звичайно, ми цінуємо ваш внесок і участь! Підтримуючи високий рівень цілісності й непорівнянного зобов'язання до обслуговування, BlueGlobe International з гордістю збудувала клієнтську базу, яка повністю довіряє нашій фірмі свої проекти й персональну інформацію. Будучи клієнтами, що повторюються, вони є нашим самим великим активом.

Переклад Тетяни Кипаренко

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)