BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

Türkçe Tercüme Hizmetleri

US Flag

BlueGlobe International – kalifiye Türkçe tercümanlar sunar

Profesyonel Türkçe tercümanlarımız kaynak dile, hedef dile ve konuya bütünüyle hakim bir bilgi birikimiyle tercüme hizmetleri sağlar. Sadece üstün yetenekli ve deneyimli Türkçe tercümanlarla çalışan BlueGlobe her tür ve büyüklükteki projeyi tercüme edebilir. Bunlar arasında: web siteleri, e-postalar, mektuplar, dergiler, hukuki belgeler, tıbbi dergiler, teknik kullanım kılavuzları, kitaplar, tarifler, menüler, vb... ve hatta bir dövme bile yer alabilir! Kısacası, çok çeşitli alanlarda tercüme hizmetleri sağlıyoruz: hukuki, finansal, tıbbi, teknik, pazarlama, vb. Hatalı tercümeden kaçınmak için son derece özenli davranan BlueGlobe teslim alınan tüm materyalin sadece ana dili Türkçe olan tercümanlar tarafından tercüme edileceğine dair müşterilerine güvence verir. Projede görevlendirilecek olan tercüman müşterinin projesi kapsamında kanıtlanabilir deneyim ve spesifik bilgi birikimine sahip olacaktır. Tercümanlar temel bilgilerin yanı sıra kusursuz bir tercüme elde etmek için gerekli olan altta yatan "dil oyunlarına" da hakim olacaktır.

Contact Us Kariyer peşinde misiniz?

Dil hizmetlerinde yetenekli ve usta bir profesyonel misiniz? Öyleyse sizi bu web sitesi üzerinde yer alan çevrimiçi başvuru formunu doldurmaya davet ediyoruz! Formun doldurulması ücretsiz ve kolaydır ve sadece 5-7 dakikanızı alır.

Contact Us Profesyonel Metin Düzeltme!

Kalifiye ve deneyimli bir düzeltmen misiniz? Spesifik bir alanda eğitim ve öğrenim sahibi misiniz? İlgi alanlarına uygun işlerinin tadını çıkaran ve ana dilinde çalışan kadromuza siz de katılın!

Contact Us Uzmanlık

BlueGlobe International’da en iyinin bir altı kabul edilemez. Yüksek kalite bizim normal standardımızdır. Geniş uzmanlık aralığımız sayesinde müşterilerimiz geri gelen müşterilerden oluşur.

Contact Us İrtibat

Dünya çapında şirketler bize güvenir -
... ve yakında siz de güveneceksiniz

Telefon:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Seyyar Telefon:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Faks (kullan-Arjantin-Hindistan):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

Tercüme hizmetleri -
… yüzlerce dilde

Arapça İbranice
Çince İtalyanca
Hollandaca Japonca
İngilizce Latince
Fransızca Portekizce
Almanca Rusça
Yunanca İspanyolca
Tüm Diller

Professional Translation Services Company

Request a Quote

Neden BlueGlobe International?

Çünkü biz yaptığımız işle gurur duyar ve sonuçlara özen gösteririz! Dil hizmetleri (tercüme, yorumlama, pazarlama metni yazımı, lokalizasyon, vb.) konusunda uluslararası bir pazar lideri olarak küresel çapta hem bireylere hem de işyerlerine aynı şekilde hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimize %100 doğru tercüme sağlamak amacıyla tercümenin her aşamasında bir dizi kalite kontrol noktası kullanırız. BlueGlobe için önemli olan içinizin rahat olmasıdır ve kesinlikle hak ettiğiniz ve beklediğiniz kaliteyi elde edersiniz.

 • Dünya çapında yüzlerce Temel Dil
 • Tüm Uzmanlık Alanlarında
 • En Hesaplı Fiyatlar
 • Kaliteli Hizmet
 • En Yüksek Müşteri Memnuniyeti
 • Dünyanın en hızlı büyüyen tercüme şirketi
 • 100'lerce kendini kanıtlamış Dil Hizmet Sağlayıcısı
 • Baştan Sona Ekip Çalışması
 • Haftanın 7 günü, 24 saat ulaşılabilirlik

10 Adımda Kalite Güvence Programı

Kalite güvence programımızın adım adım takip edilmesiyle tüm Türkçe tercüme projelerinde olağanüstü bir kalite elde edilir:

 1. Her Türkçe tercüme projesi yetkin bir proje yöneticisi tarafından analiz edilir
 2. Proje yöneticisi ayrıntılı bir tercüme planı hazırlar
 3. Tercüme projesinde profesyonel bir tercüman görevlendirilir
 4. Proje konusunda özel bir terminoloji veritabanı tasarlanır
 5. Proje için bir özel bir bilgisayar yardımlı tercüme programından faydalanılır
 6. Proje Türkçe’ye tercüme edilir
 7. Daima kalite kontrol noktaları kullanılır
 8. Tercüme istenilen formata göre düzenlenir (DTP)
 9. Tercümenin tamamı 2. kez ana dilinde çalışan bir uzman tarafından okunurak düzeltmeler yapılır
 10. Tercüman ve Proje yöneticisi tarafından yapılan Son Gözden Geçirme – Müşteriye teslimat

Global düzeyde kalifiye, yetenekli ve profesyonel tercüman ağımız BlueGlobe’un kısa süre içerisinde tamamlanması gereken en büyük projelerde bile hızlı bir geri dönüş sağlamasını garanti eder. Kaynak dil-hedef dil gereklilikleri ne olursa olsun (Türkçe’den İngilizceye (ABD), İngilizce’den (ABD) Türkçe’ye), veya başka bir dil kombinasyonunda (İspanyolca (Meksika)-Fransızca, Tay Dili-İsviçre Dili, vb.), BlueGlobe’da tercüme projenizin doğruluk ve kalitesi garantilidir.

Tercüme ücretleri - Türkçe

Bir tercüme projesinin ücretlendirmesinde bir dizi faktör (metin özelliği, mevcut süre, proje kelime sayısı, belge formatı, vb.) etkilidir. Doğru bir ücretlendirme bilgisi almak için lütfen ‘Ücretlendirme Bilgisi İste’ kısmına tıklayarak çevrimiçi formu doldurun. Aynı şekilde doğru bir ücretlendirme bilgisi elde etmek için gerekli bilgi ve belgeleri sağlamak amacıyla konuyla ilgili belgeye ait dosyaları hiçbir gizli ek maliyet olmaksızın e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

BlueGlobe International olarak müşterilerimize haftanın 7 günü, 24 saat sürekli hizmet vermekteyiz! Arkadaş canlısı kadromuz projenizde size yardımcı olmak için ellerinden gelen herşeyi yapacaktır.

Verilen Dili Konuşan Telefon Operatörü:
İngilizce
+1.541.330.0450 (USA)

E-posta yardım masamız (24/7) şu dillerde hizmet vermektedir:
İngilizce - Rusça - İspanyolca - Çince - Fransızca - Japonca
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Gizlilik ve Hizmet

BlueGlobe International olarak müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemlidir. Tüm belge, proje, e-posta, mektup, dokümantasyon, ve benzerinin katı bir gizlilik yönetmeliği altında korunacağından emin olabilirsiniz. Her müşterimizi hizmetlerimiz konusunda rahat ve memnun etmek bizim sürekli hedeflerimizdendir, lütfen web sitemizi ziyaret ederek Gizlilik Bildirimimizi gözden geçirin. Bu sayfada topladığımız bilgiler, bunlarını nasıl korunduğu ve bilgilerin nasıl kullanılacağı konusunda müşterilerimize bilgiler sunulmaktadır. Hizmetlerimiz ve gizlilik konusuna tam bağlılığımızı bütünüyle anlamak için Gizlilik Bildirimimizi bilgisayarınıza indirmenizi öneririz. Elbette, önerileriniz ve katılımınızdan memnuniyet duyarız! Hizmet konusunda üst düzey dürüstlük ve eşsiz bağlılığını koruyan BlueGlobe International, projeleri ve kişisel bilgileri konusunda firmamıza açık şekilde güven duyan bir müşteri portföyüne sahip olmaktan gurur duyar. Geri gelen bir müşteri bizim en büyük servetimizdir.

Aydın Yuluğ tarafından tercüme edilmiştir

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)