BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

Slovenčina Prekladateľské služby

US

BlueGlobe International – ponúka kvalifikovaných slovenských prekladateľov

Naši profesionálni slovenskí prekladatelia ponúkajú prekladateľské služby s dôkladnou znalosťou pôvodného jazyja, cieľového jazyka a predmetu prekladu. Keďže spolupracujeme s vysoko kvalifikovanými, skúsenými slovenskými prekladateľmi, spoločnosť BlueGlobe môže ponúknuť preklad akéhokoľvek druhu, alebo rozsahu projektu, vrátane internetových stránok, e-mailov, listov, časopisov, právnych dokladov, odborných lekárskych časopisov, technických príručiek, kníh, receptov, jedálnych lístkov, atď.... dokonca aj tetovania! Preto ponúkame preklady z tých najrôznejších oblastí: právne, finančné, lekárske, technické, marketingové, atď. Keďže spoločnosť BlueGlobe veľmi dbá na to, aby sa vyhla akýmkoľvek nesprávnym prekladom, svojich zákazníkov môžeme uistiť, že všetky predložené materiály preloží len tlmočník, ktorého rodným jazykom je slovenčina. Prekladateľ, ktorému bude preklad určený, musí preukázať svoje skúsenosti a konkrétnu znalosť oblasti, ktorej sa projekt zákazníka týka. Popri základných vedomostiach musí poznať aj skryté "jazykové nástrahy", ktoré sú na vypracovanie dokonalého prekladu nevyhnutné.

Contact Us Hľadáte si zamestnanie?

Ste nadaným odborníkom so znalosťou v oblasti prekladateľských služieb? Ak áno, povzbudzujeme vás k vyplneniu žiadosti, ktorá je dostupná na tejto internetovej stránke! Je to bezplatné, jednoduché a zaberie vám to len 5-7 minút.

Contact Us Odborné korektúry textu!

Máte znalost a skúsenosť v oblasti korektúry textu? Máte vzdelanie, alebo ste absolvovali školenie v špecifickej oblasti? Staňte sa súčasťou nášho tímu rodených hovorcov, ktorí majú radi svoju zaijímavú prácu!

Contact Us Odborná znalosť

V BlueGlobe International je druhotriedna kvalita neprijateľná. Vysoká kvalita je naším bežným štandardom. Naši zákazníci sa k nám opakovane vracajú práve vďaka našim odborným znalostiam v mnohých oblastiach.

 
Contact Us Kontaktujte nás

Spoločnosti po celom svete nám dôverujú -
... a čoskoro budete aj vy

Telephone:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Mobile:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Fax (USA-Argentina-India):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

Ponúkame prekladateľské služby -
... v stovkách jazykov

Arabština Hebrejčina
Čínština Taliančina
Holandština Japončina
Angličtina Latinčina
Francúžština Portugalčina
Nemčina Ruština
Gréčtina Španielčina
Všetky jazyky & viac (čoskoro)

Professional Translation Services Company

Request a Quote

Prečo práve BlueGlobe International?

Pretože sme hrdí na svoju prácu a záleží nám na výsledkoch! Ako hlavný predstaviteľ na medzinárodnom trhu prekladateľských a tlmočníckych služieb, služieb v oblasti reklamných textov, lokalizácie atď.), dokážeme ponúknuť svoje služby v celosvetovom rozsahu pre jednotlivcov aj obchodné spoločnosti. Počas celého procesu spracovania prekladu prebieha na každom jeho stupni niekoľko kontrol kvality, aby sme svojim zákazníkom odovzdali stopercentne presný preklad. Vaša spokojnosť je pre BlueGlobe dôležitá a nepochybne obdržíte kvalitu, ktorú si zaslúžite a akú očakávate.

 • 100 zo dňa hlavných jazykov po celom svete
 • Všetky šoecializácie
 • Bezkonkurenčné ceny
 • Kvalitné služby
 • Najvyššia úroveň starostlivosti o zákazníka
 • Najrýchlejšie rastúca spoločnosť v oblasti prekladateľských služieb na svete
 • Stovky osvedčneých poskytovateľov jazykových služieb
 • Tímový koncept od začiatku do konca
 • Sme k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Náš 10-bodový program na zaistenie kvality

Dodržiavanie nášho programu na zaistenie kvality krok za krokom zaistí výnimočnú kvalitu pre všetky slovenské prekladateľské projekty:

 1. Každý slovenský preklad podrobne zhodnotí príslušný projektový manažér
 2. Projektový manažér vypracuje podrobný plán prekladu
 3. Preklad bude pridelený profesionálnemu prekladateľovi
 4. Výhradne pre daný projekt bude vypracovaná terminologická databáza
 5. Pre projekt bude naprogramovaný CAT-nástroj
 6. Projekt bude preložený do slovenčiny
 7. Neustále prebieha kontrola kvality
 8. Preklad bude spracovaný do požadovaného formátu (DTP)
 9. Celý preklad bude predložený na korektúru a druhý krát ho prezrie rodený hovorca
 10. Záverečná kontrola tlmočníka a projektového manažéra – dodanie zákazníkovi

Celosvetová sieť kvalifikovaných, skúsených, odborných prekladateľov zaručuje, že spoločnosť BlueGlobe dokáže ponúknuť rýchle spracovanie aj toho najväčšieho projektu s krátkym termínom vyhotovenia. Bez ohľadu na požiadavky na pôvodný jazyk či cieľový jazyk, zo slovenčiny do angličtiny (US), angličtiny (US) do slovenčiny, alebo akejkoľvek inej jazykovej kombinácie (Nemčina-Thajčina, Ukrajinčina-Francúžština, atď.), v BlueGlobe International vám ručíme za presnosť a kvalitu vášho prekladu.

Sadzby za preklad - Slovenský jazyk

Cenu prekladu ovplyvňuje mnoho faktorov (špecifiká textu, požadovaný dátum odovzdania, počet slov prekladu, formát dokumentu, atď.). Presnú cenu zistíte jednoduchým kliknutím na 'Vyžiadajte si cenu' a vyplňte internetový formulár. Podobne je možné odoslať súbory s daným textom prostredníctvom e-mailu, poskytnúť potrebné informácie na určenie ceny bez ďalších skrytých nákladov.

BlueGlobe International je vždy pripravená poslúžiť svojim zákazníkom, 24 hodín denne, 7 dní v týždni! Naši priateľskí spolupracovníci urobia všetko pre to, aby vám s vašim projektom pomohli.

Telefonický jazykový operátor:
Angličtina
+1.541.330.0450 (USA)

Nášho e-mailového pomocníka (24/7) ponúkame v:
Angličtine - Ruštine - Španielčina - Čínština - Francúžština - Japončina
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Ochrana súkromia & Služby

Ochrana súkromia našich zákazníkov je v BlueGlobe International najdôležitejšia. Uisťujeme vás, že všetky dokumenty, projekty, emaily, listy, dokumentácia, atď. podliehajú prísnym Smerniciam o ochrane súkromia. Našim cieľom je, aby boli naši zákazníci spokojní a dôverovali našim službám, navštívte prosím našu internetovú stránku a prehliadnite si naše Smernice o ochrane súkromia. Na tejto stránke sa zákazníci dozvedia, aký druh informácií uchovávame, ako ich chránime a všetky možnosti zákazníkov o použití informácií. Povzbudzujeme vás, aby ste si stiahli naše Smernice o ochrane súkromia a tak úplne porozumeli tomu, akú vážnosť má pre nás zachovanie úrovne služieb a ochrana súkromia. Samozrejme, oceníme vaše návrhy a zapojenie! Zachovaním vysokej úrovne bezúhonnosti a oddanosti pri poskytovaní služieb je spoločnosť BlueGlobe hrdá na to, že si vytvorila sieť zákazníkov, ktorá jej ako jedinej zveruje svoje projekty a osobné informácie. Zákazníci, ktorí sa k nám vracajú sú našim najväčším prínosom.

Preklad vypracovala Sayeed Language Services

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)