BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

خدمات ترجمه فارسیUS Flag

بلوگلوب اینترنشنال – با مجرب ترین مترجمان فارسی

مترجمان حرفه‌ای فارسی ما با آشنایی کامل با زبان مبدا، زبان مقصد و موضوع متن به ارائه خدمات ترجمه می‌‌پردازند. بلوگلوب که تنها با مترجمان فارسی با تجربه و مجرب قرارداد می‌بندد، قادر خواهد بود هرگونه متن و با هر حجمی را ترجمه کند، از جمله: وب‌سایت‌ها، پست الکترونیک، نامه‌ها، نشریات، اسناد قانونی، نشریات پزشکی، دفترچه راهنماهای فنی، کتاب، رسیدها، منوها و غیره.... حتی یک خالکوبی! به این ترتیب ما توانایی انجام پروژه‌های ترجمه در زمینه‌های بسیار متفاوتی نظیر قانونی، مالی، پزشکی، فنی، بازاریابی و غیره را دارا هستیم. بلوگلوب با دقت بسیار به منظور اجتناب از ترجمه اشتباه، می‌تواند به مشتریان خود اطمینان دهد که تمامی متون تنها توسط مترجمان با زبان مادری فارسی ترجمه خواهد شد. مترجم انتخاب شده برای پروژه می‌بایست تجربه و دانش کافی در آن زمینه را دارا باشد. علاوه بر موارد پایه، مترجمان با آشنایی با «شگردهای زبانی» توانایی دست‌یابی به بهترین ترجمه ممکن را خواهند داشت.

چرا بلوگلوب اینترنشنال؟

زیرا ما به کار خود مباهات می‌کنیم و برای نتیجه اهمیت زیادی قائلیم! به عنوان پیشرو خدمات زبانی در بازار بین‌المللی (ترجمه، ترجمه شفاهی، ثبت حق مولف (کپی رایت)، بومی سازی و غیره) قادر هستیم در مقیاسی جهانی به افراد و مشاغل بطور یکسان به ارائه خدمات بپردازیم. به منظور ارائه ترجمه 100 درصد دقیق به مشتریان خود، رشته‌ای از بررسی کنندگان کیفی در تمام مراحل ترجمه بر کار نظارت دارند. آسایش خاطر شما برای بلوگلوب مهم است و مطمئنا کیفیتی را که شایسته آن هستید و انتظارش را دارید دریافت خواهید کرد.

 • صدها زبان اصلی سراسر دنیا
 • تمامی تخصص‌ها
 • مناسب‌ترین قیمت‌ها
 • خدمات باکیفیت
 • بالاترین سطح خدمات مشتری
 • پرسرعت ترین شرکت ترجمه در حال رشد
 • صدها تامین کننده خدمات ترجمه
 • کار گروهی از ابتدا تا انتهای کار
 • قابلیت دسترسی در هر هفت روز هفته تمام ساعات شبانه‌روز

برنامه تضمین کیفی ما در ده گام

پیگیری قدم به قدم برنامه تضمین کیفی ما متضمن کیفیتی برجسته برای تمام پروژه‌های ترجمه فارسی ما است:

 • تمام پروژه‌های ترجمه فارسی ما توسط مدیران پروژه شایسته مورد تحلیل قرار می‌گیرد
 • یک برنامه ترجمه جامع توسط مدیربرنامه ریزی می شود
 • پروژه ترجمه به مترجمی حرفه‌ای سپرده می‌شود
 • یک پایگاه‌داده اصطلاحات تخصصی بطور ویژه برای پروژه طراحی می‌شود
 • یک ابزار کت برای پروژه برنامه‌نویسی می‌شود
 • پروژه به فارسی ترجمه می‌شود
 • بررسی‌های کنترل کیفیت همواره اعمال می‌شود
 • ترجمه در فرمت درخواست شده قرار می‌گیرد(دی‌تی‌پی)
 • کل ترجمه دو بار توسط فردی با زبان مادری نمونه‌خوانی می‌شود
 • بازبینی نهایی توسط مترجم و مدیر پروژه – تحویل به مشتری

شبکه جهانی ما متشکل از مترجمان شایسته، ماهر و حرفه‌ای، توانایی بلوگلوب در تحویل سریع پروژه‌ها حتی حجیم‌ترین آنها با فرصت کم را تضمین می‌کند. بدون توجه به ملزومات زبان مبدا به زبان مقصد (فارسی به انگلیسی (آمریکا)، انگلیسی (آمریکا) به فارسی)، یا هر ترکیب زبانی دیگر (کره‌ای-عربی(کلاسیک)، بلغاری-اسپانیایی و غیره) دقت و کیفیت پروژه ترجمه فارسی شما در بلوگلوب اینترنشنال تضمین می‌شود.

نرخ ترجمه – زبان فارسی

چند عامل (خصوصیات متن، مهلت مورد درخواست، تعداد کلمات پروژه، فرمت سند و غیره) بر قیمت پروژه ترجمه تاثیر می‌گذارد. برای تخمین دقیق قیمت روی «درخواست تخمین قیمت» کلیک کنید و فرم اینترنتی را پر کنید. فایل سند مورد نظر می‌تواند ایمیل شود، اطلاعات ضروری و سندنگاری مورد نیاز برای تخمین قیمت دقیق بدون هزینه‌های پنهان اضافی.

بلوگلوب اینترنشنال همیشه برای خدمت به مشتریان در دسترس است، هفت روز هفته شبانه‌روز

اوپراتور ترجمه تلفنی:
انگلیسی - روسی - اسپانیایی
+1.541.330.0450 (USA)

راهنمایی 24 ساعته هفت روز هفته با ایمیل
انگلیسی - روسی - اسپانیایی
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

با رعایت محرمانه بودن و خدمات

محرمانه نگاه داشتن مطالب مشتریان ما بیشترین اهمیت را برای بلوگلوب اینترنشنال دارد. مطمئن باشید تمام اسناد، پروژه‌ها، ایمیل‌ها، نامه‌ها، سندنگاری‌ها و غیره تحت خط‌مشی سخت‌گیرانه رعایت اصل محرمانه نگهداری می‌شود. هدف همیشگی ما این است که هر مشتری با خدمات ما احساس راحتی و اطمینان کند، لطفا از وب‌سایت ما بازدید کنید و خط‌مشی اصل محرمانه ما را بخوانید. این صفحه، مشتریان را در مورد نوع اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم، چگونگی حفاظت از آنها و تمام گزینه‌های در دسترس مشتری در مورد چگونگی استفاده از اطلاعات آگاه می‌سازد. از شما دعوت می‌کنیم خط‌مشی اصل محرمانه ما را دانلود کنید تا کاملا تعهد ما نسبت به خدمات و اصل محرمانه را درک کنید. مسلما از نظرات و همیاری شما استقبال می‌کنیم! بلوگلوب اینترنشنال با داشتن سطح بالایی از دقت و تعهد کامل به خدمات، با افتخار مشتریانی را یافته است که در مورد پروژه‌ها و اطلاعات شخصی‌شان بصورت واضح به ما اعتماد دارند. آنها به عنوان مشتریان دائمی، بزرگترین دارایی‌های ما هستند.

ترجمه از فرخ حسامیان

Contact Us به دنبال شغل هستید؟

آیا فردی حرفه‌ای و مستعد با مهارت در خدمات ترجمه هستید؟ در این صورت شما را به تکمیل فرم درخواست بر روی وب‌سایت خود دعوت می‌کنیم! رایگان و ساده است و تنها بین 5 تا 7 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت.

Contact Usنمونه‌خوانی حرفه‌ای!

آیا نمو‌نه‌خوانی مجرب و باتجربه هستید؟ در زمینه خاصی تحصیل کرده‌اید یا آموزش دیده‌اید؟ به گروه سخن‌گویان به زبان مادری ما که از کار دلچسب خود لذت می‌برند بپیوندید.

Contact Us تخصص

در بلوگلوب اینترنشنال درجه پایین‌تر از عالی قابل قبول نیست. کیفیت بالا، استاندارد معمول ماست. مشتریان به دلیل دامنه وسیع تخصص ما، همیشه دوباره به ما رجوع می‌کنند.

Contact Usبا ما تماس بگیرید

شرکت ها در تما م دنیا به ما اطمینان دارند - شما هم به زودی به آنها می پیوندید

Telephone:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Mobile:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Fax (USA-Argentina-India):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

خدمات ترجمه در صدها زبان

عربی عبری
چینی ایتالیایی
آلمانیژاپنی
انگلیسیلاتین
فرانسهپرتغالی
آلمانیروسی
یونانیاسپانیولی
کلیه زبان ها

Professional Translation Services Company

Request a Quote

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)