BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

Lietuvių kalbos vertimo paslaugos

Lithuanian

Bendrovė „BlueGlobe International“ siūlo kvalifikuotų lietuvių kalbos vertėjų

Mūsų bendrovei vertimo paslaugas teikia profesionalūs lietuvių kalbos vertėjai, puikiai išmanantys originalo bei vertimo kalbas ir patį verčiamo teksto dalyką. Bendradarbiavimas su itin kvalifikuotais ir patyrusiais lietuvių kalbos vertėjais suteikia bendrovei „BlueGlobe“ galimybę teikti įvairiausio pobūdžio ir apimties projektų vertimo paslaugas. Atliekame žiniatinklio svetainių, elektroninių ir įprastinių laiškų, raštų, žurnalų, teisinių dokumentų, medicinos žurnalų, techninių vadovų, knygų, receptų, valgiaraščių ir kitus vertimus, verčiame net tatuiruočių tekstus! Taigi, atliekame plataus spektro įvairių sričių,vertimus: teisinius, finansinius, medicininius, techninius, rinkodaros ir kitus. Bendrovė „BlueGlobe“ skiria ypatingą dėmesį, kad būtų išvengta vertimo klaidų ir užtikrina savo klientus, kad vertimą atliks tik vertėjai, kurių gimtoji kalba - lietuvių. Projektai skiriami vertėjams, turintiems neabejotinos patirties ir žinių kliento užsakomo vertimo srityje. Be pagrindinių dalykų vertėjai žino užslėptas kalbos vingrybes ir kitus lingvistinius niuansus, be kurių neįmanoma nepriekaištingai atlikti vertimo.

Kontaktai Jus domina karjera?

Esate gabus specialistas, turintis kalbų paslaugų teikimo įgūdžių? Tuomet maloniai kviečiame užpildyti bendrovės internetinę paraiškos formą, kuri pateikta šioje žiniatinklio svetainėje! Tai nemokama, nesudėtinga anketa, kurią užpildyti užtruksite vos 5-7 minutes.

Kontaktai Profesionalios Redagavimo Paslaugos!

Esate kvalifikuotas ir patyręs kalbos redaktorius? Gal būt turite specialųjį išsilavinimą arba specializuojatės tam tikroje srityje? Prisijunkite prie mūsų vertėjų, tobulai mokančių savo gimtąsias kalbas, būrio. Linkime smagaus ir įdomaus darbo!

Kontaktai Kompetencija ir profesionalumas

BlueGlobe International“ nepriimtinas antraeilis vaidmuo. Mes įpratę teikti aukščiausią kokybę. Kadangi esame kompetentingi daugelyje sričių, turime nuolatinių klientų ratą.

 
Kontaktai Kontaktai

Daugelis pasaulio kompanijų tiki mumis -
... netrukus jų gretas papildysite jūs

Telefona:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Mobilusis telefonas:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Fakas (JAV-Indija):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

 

Siūlome vertimo paslaugas -
... į šimtus pasaulio kalbų

Arabų Hebrajų
Kinų Italų
Olandų Japonų
Anglų Lotynų
Prancūzų Portugalų
Vokiečių Rusų
Graikų Ispanų
Visos kalbos

Professional Translation Services Company

Request a Quote

Kodėl verta rinktis „BlueGlobe International“?

Nes mes didžiuojamės savo atliekamu darbu ir mums rūpi jo rezultatai! Būdama tarptautinės kalbų paslaugų rinkos lyderė ir teikdama vertimo raštu ir žodžiu, reklaminių skelbimų kūrimo, lokalizavimo ir kitas paslaugas, mūsų bendrovė gali jas pasiūlyti atskiriems asmenims bei verslo įmonėms. Norėdami savo klientams pateikti visiškai tikslius originalų vertimus, nuodugniai tikriname darbo kokybę kiekvienoje vertimo pakopoje. „BlueGlobe“ svarbu užtikrinti kliento dvasios ramybę ir nenuvilti mūsų teikiamų paslaugų kokybe.

 • Šimtai pagrindinių pasaulio kalbų
 • Visos specializacijos sritys
 • Patrauklūs įkainiai
 • Kokybiškos paslaugos
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
 • Pasaulyje sparčiausiai auganti vertimo bendrovė
 • Šimtai kvalifikuotų kalbų paslaugų teikėjų
 • Komandinio darbo principas
 • Teikiame paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Bendrovės 10 pakopų kokybės užtikrinimo planas

Dirbdami pagal pakopinį kokybės užtikrinimo planą, garantuojame puikią lietuvių kalbos vertimų kokybę:

 1. Kiekvieną lietuvių kalbos vertimo projektą nuodugniai išnagrinėja paskirtasis projekto vadovas
 2. Projekto vadovas sudaro nuoseklų vertimo planą
 3. Vertimo projektas pavedamas profesionaliam vertėjui
 4. Kiekvienam projektui sukuriama sąvokų ir terminijos duomenų bazė
 5. Vertimas atliekamas naudojant kompiuterinio vertimo (CAT) įrankius
 6. Projekto medžiaga išverčiama į lietuvių kalbą
 7. Nuolatos tikrinama darbo kokybė
 8. Vertimas pateikiamas pageidaujamu formatu (DTP)
 9. Atliktą vertimą redaguoja gimtosios kalbos specialistas
 10. Darbas pateikiamas klientui tik vertėjui ir projekto vadovui atlikus galutinę peržiūrą

Sukūrusi pasaulinį kvalifikuotų, patyrusių ir profesionalių vertėjų tinklą, „BlueGlobe“ gali pasiūlyti skubaus vertimo paslaugas: netgi didelės apimties jūsų projektas bus atliktas per trumpiausią laiką. Nepaisant to, į kokią kalbą - lietuvių, anglų (JAV) ar kitas pasaulio kalbas reikia atlikti vertimą, „BlueGlobe International“ užtikrina savo klientams, jog darbas bus atliktas kruopščiai ir kokybiškai.

Vertimų įkainiai - Lietuvių kalba

Egzistuoja daugybė veiksnių (teksto specifika, pageidaujamas galutinis terminas, projekto apimtis (žodžių skaičius), dokumento formatas ir kiti), kurie lemia vertimo projekto kainą. Norėdami gauti tikslią kainą, spustelėkite saitą „Kainos užklausa“ ir užpildykite elektroninę formą. Taip pat, be jokių papildomų mokesčių, galite elektroniniu būdu atsiųsti pageidaujamų versti dokumentų failus ir pateikti visą informaciją bei dokumentaciją, reikalingą tiksliam kainos nustatymui.

BlueGlobe International“ jūsų paslaugoms 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę! Mūsų draugiškas kolektyvas pasirengęs jums padėti įgyvendinti jūsų projektą.

Specifinės kalbos telefono operatorius:
Anglų
+1.541.330.0450 (USA)

Pagalba el. paštu (24/7) teikiama:
Anglų - rusų - ispanų - Kinų - Prancūzų - Japonų
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Privatumo ir aptarnavimo politika

BlueGlobe International“ siekia užtikrinti savo klientų privatumą. Būkite tikri, kad jūsų dokumentai, projektai, elektroniniai ir įprastiniai laiškai, raštai dokumentacija ir kita medžiaga bus laikoma griežtai laikantis bendrovės privatumo taisyklių. Mes siekiame, kad mūsų klientai jaustųsi ramūs ir tikri mūsų teikiamų paslaugų saugumu. Apsilankykite mūsų žiniatinklio svetainėje ir apžvelkite bendrovės privatumo politiką. Šiame puslapyje klientai gali susipažinti su bendrovės renkamos informacijos pobūdžiu bei apsaugą ir pasirinkti, kur šie duomenys gali būti panaudojami. Skatiname jus atsisiųsti šią bendrovės privatumo politiką ir nuodugniau susipažinti su mūsų įsipareigojimais teikiant paslaugas ir apsaugant privatumą. Džiaugiamės, kad aktyviai dalyvaujate bendrovės veikloje! Sąžiningai, dorai ir atsakingai dirbdama „BlueGlobe“ gali didžiuotis nuolatiniais klientais, kurie pasitiki įmone ir šį pasitikėjimą akivaizdžiai įrodo pateikdami savo projektus ir asmeninę informaciją. Nuolatiniai klientai – mūsų didžiausias turtas ir įvertinimas.

Išvertė Vertėjo vardas ir pavardė Simona Žaranskytė Henderson

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)