BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

Tulkošanas pakalpojumi latviešu valodā

Latvian

BlueGlobe International – piedāvā kvalificētu latviešu valodas tulkotāju pakalpojumus

Mūsu profesionālajiem latviešu valodas tulkotājiem ir augsta līmeņa avota un mērķa valodas zināšanas, viņi arī orientējas tulkojamā teksta tematikā. Pieņemot darbā augsti kvalificētus un pieredzējušus latviešu valodas tulkotājus, aģentūra BlueGlobe var piedāvāt jebkura veida un apjoma projektu tulkošanu, ieskaitot interneta mājas lapas, e-pastus, vēstules, žurnālus, juridiskus dokumentus, medicīnas žurnālus, lietošanas instrukcijas, grāmatas, receptes, ēdienkartes un. .. pat tetovējumus! Mēs piedāvājam īstenot tulkošanas projektus dažādās nozarēs: juridiskajā, finanšu, tehniskajā, mārketinga un citās sfērās. BlueGlobe pievērš īpašu uzmanību tam, lai izvairītos no kļūdām tulkojumos, tāpēc mēs saviem klientiem garantējam, ka visu iesniegto materiālu tulkošanā tiks piesaistīti tulkotāji, kuriem latviešu valoda ir dzimtā valoda. Tulkotājam, kuram projekts tiks uzticēts, jābūt reālai pieredzei un specifiskām zināšanām klienta iesniegtā tulkošanas projekta nozarē. Lai tulkojums būtu kvalitatīvs, papildus pamatzināšanām tulkotājam ir jāizprot arī tekstā esošās „valodas spēles".

Contact Us Meklē darbu?

Vai esi talantīgs profesionālis ar pieredzi un zināšanām tulkošanas pakalpojumu sniegšanā? Tādā gadījumā mēs aicinām Tevi aizpildīt pieteikuma veidlapu tiešsaistē šajā mājas lapā! Tas ir bez maksas, vienkārši un aizņems tikai 5 - 7 minūtes Tava laika.

Contact Us Profesionāla tulkojumu rediģēšana!

Esi kvalificēts un pieredzējis korektors? Tev ir izglītība vai zināšanas kādā konkrētā nozarē? Pievienojies mūsu komandai, kas veic rediģēšanu dzimtajā valodā, darot interesantu un radošu darbu!

Contact Us Kompetence

Aģentūra BlueGlobe International nevēlas būt otrā labākā. Augsta kvalitāte vienmēr ir mūsu standarts. Mūsu klienti atkārtoti izmanto mūsu pakalpojumus, pateicoties mūsu kompetencei.

 
Contact Us Sazinies ar mums

Uzņēmumi visā pasaulē uzticas mums -
... arī Jūs drīz pievienosieties viņu pulkam

Tālrunis:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Mobilais tālrunis:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Fakss (ASV-Argentīna-Indija):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

 

Piedāvājam tulkošanas
pakalpojumus -

... simtiem valodās

arābu ebreju
ķīniešu itāliešu
holandiešu japāņu
angļu latīņu
franču portugāļu
vācu krievu
grieķu spāņu
Visas valodas

Professional Translation Services Company

Request a Quote

Kāpēc izvēlēties BlueGlobe International?

Tāpēc, ka mēs lepojamies ar savu darbu un mums rūp rezultāts! Kā viena no vadošajām aģentūrām pasaulē tulkošanas pakalpojumu jomā (rakstiskā un mutiskā tulkošana, reklāmu sastādīšana, lokalizācija utt.) mēs nodrošinām starptautiska mēroga pakalpojumus, veicot gan individuālus pasūtījumus, gan apkalpojot uzņēmumus. Lai mūsu klienti saņemtu precīzus tulkojumus, katrā tulkošanas posmā tiek veiktas vairākas kvalitātes pārbaudes. Izmantojot BlueGlobe pakalpojumus, Jūs varēsiet justies droši, ka saņemsiet kvalitatīvu tulkojumu noteiktajā laikā.

 • Simts pasaules izplatītāko valodu
 • Visas jomas
 • Konkurētspējīgākās cenas
 • Kvalitatīvi pakalpojumi
 • Kvalitatīva klientu apkalpošana
 • Visstraujāk augošā tulkošanas aģentūra pasaulē
 • Simtiem uzticamu valodas pakalpojumu sniedzēju
 • Komandas darbs no projekta sākuma līdz beigām
 • Strādājam 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā

Mums ir 10 pakāpju kvalitātes nodrošināšanas programma

Mūsu daudzpakāpju kvalitātes nodrošināšanas programma ļauj sasniegt izcilu visu latviešu valodas tulkošanas projektu kvalitāti:

 1. Katru latviešu valodas projektu vispirms izskatīs projektu vadītājs
 2. Projektu vadītājs sastādīs detalizētu tulkošanas plānu
 3. Tulkošanas projekts tiks uzticēts profesionālam tulkotājam
 4. Speciāli projektam tiks izveidota terminu datu bāze
 5. Projekta vajadzībām tiks sagatavota tulkošanas atmiņas programma
 6. Projekts tiks iztulkots latviešu valodā
 7. Tiks veiktas kvalitātes pārbaudes
 8. Tulkojums tiks noformēts vēlamajā formātā (DTP)
 9. Korektors, kuram latviešu valoda ir dzimtā, vēlreiz pārlasīs tulkojumu
 10. Tulkotājs un projektu vadītājs veiks tulkojuma gala pārskatu - tulkojuma nodošana klientam

Mūsu kvalificēto, prasmīgo un profesionālo tulkotāju globālais tīkls ļauj aģentūrai BlueGlobe ātrā laikā realizēt pat liela apjoma projektus noteiktos termiņos. Neatkarīgi no valodu kombinācijas, tulkojot no latviešu valodas angļu (amerikāņu) valodā, no angļu (amerikāņu) valodas latviešu valodā, vai jebkurā citā valodu kombinācijā (ķīniešu–itāliešu, dāņu–japāņu utt.), aģentūra BlueGlobe International garantē, ka tulkošanas projekts būs kvalitatīvi izpildīts noteiktajā laikā.

Tulkojumu izcenojumi - latviešu valoda

Tulkojuma projekta cenu ietekmē vairāki faktori (teksta specifika, vēlamais izpildes termiņš, vārdu skaits tulkojumā, dokumenta formāts utt.). Lai saņemtu precīzu cenas aprēķinu, vienkārši uzklikšķiniet uz „Cenas aprēķins” un aizpildiet tiešsaistes cenas aprēķina veidlapu. Attiecīgos dokumentu failus iespējams nosūtīt pa e-pastu, norādot nepieciešamo informāciju un nosūtot dokumentāciju, kas nepieciešama precīza cenas piedāvājuma sastādīšanai bez papildu slēptām izmaksām.

BlueGlobe International ir vienmēr Jūsu rīcībā, lai sniegtu pakalpojumus saviem klientiem 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā! Mūsu atsaucīgais personāls darīs visu iespējamo, lai palīdzētu Jums īstenot Jūsu projektu.

Valodas telefona operators:
angļu
+1.541.330.0450 (USA)

E-pasts mūsu palīdzības dienestam (24/7):
angļu - krievu - spāņu - ķīniešu - franču - japāņu
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Privātums un pakalpojumi

Aģentūra BlueGlobe International augsti vērtē klientu privātumu. Esiet droši, ka attiecībā uz jebkuru dokumentu, projektu, e-pastu, vēstuli, dokumentāciju u.c. tiks ievērotas mūsu stingrās privātuma vadlīnijas. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos komfortabli un pārliecināti par mūsu pakalpojumiem. Lūdzu, apmeklējiet mūsu mājas lapu un sadaļu „Privātuma politika”. Šī sadaļa sniedz klientiem informāciju par mūsu apkopotās informācijas veidu, tās aizsardzību un klientu vēlmēm saistībā ar informācijas izmantošanu. Iesakām Jums lejupielādēt privātuma politikas failu, lai pilnībā izprastu mūsu saistības, kuras uzņemamies attiecībā uz pakalpojumiem un privātumu. Protams, mēs novērtējam Jūsu ieguldījumu un līdzdalību! Darbojoties godprātīgi un sniedzot augsti profesionālus pakalpojumus, BlueGlobe lepojas ar izveidoto klientūru un klientiem, kas droši uztic savus projektus un konfidenciālu informāciju mūsu aģentūrai. Tieši pastāvīgie klienti ir mūsu lielākā vērtība.

Tulkoja Inta Liepiņa

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)