BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

Eesti keele tõlketeenused

US Flag

BlueGlobe International – kõrge kvaliteediga eesti keele tõlkijad

Meie professionaalsed eesti keele tõlkijad tunnevad põhjalikult lähte- ja sihtkeelt ning tõlgitava teksti spetsiifikat. Tehes koostööd kogenud ja kõrge kvaliteediga tõlkijatega, pakub BlueGlobe igat liiki ja mahuga projektide tõlketeenust: kodulehed, e-kirjad, kirjavahetus, ajakirjad, õigusalased dokumendid, meditsiinilised väljaanded, tehnilised käsiraamatud, teosed, retseptid, menüüd jne ...isegi tätoveeringud! Seega on meie poolt pakutava tõlketeenuse spetsiifika laia ulatusega: õigusalane, finants, meditsiin, tehniline, marketing jne. BlueGlobe tagab klientidele tõlke, mis tehakse eesti keelt kui emakeelt valdava tõlkija poolt ning väldib seega võimalike valetõlgete esinemist. Tõlkija, kes määratakse teatud valdkonna teksti tõlkima, peab omama varasemat kogemust ja spetsiifilisi teadmisi antud valdkonnas. Perfektse tulemuse saavutamiseks peavad tõlgid tundma lisaks tavapärastele väljenditele ka keeles sisalduvaid „trikke ja konkse“.

Miks BlueGlobe International?

Seepärast, et me tunneme uhkust oma töö üle ja väärtustame tulemusi! Keeleteenuste (tõlkimine, interpreteerimine, lokaliseerimine, reklaamikoostamine jne) rahvusvahelise turu liidrina pakume globaalselt heal tasemel teenust nii eraisikutele kui ettevõtetele. Selleks, et oma klinetidele 100protsendiliselt täpne tõlketöö tagada, viime igas tõlkimise töö faasis läbi kvaliteedi teste. Teie meelerahu on meile väga tähtis ja Te võite olla kindlad, et saate oodatud kvaliteediga tulemuse.

 • Sajad enamkasutatavad keeled üle maailma
 • Kõik valdkonnad
 • Kõige konkurentsivõimelised hinnad
 • Kvaliteetsed teenused
 • Klientide kõrgetasemeline teenindus
 • Kiireima tempoga arenev tõlkefirma kogu maailmas
 • Sajad keeleteenuste pakkujad
 • Meeskonnatöö ideest tulemuseni
 • Kättesaadav ööpäevaringselt igal nädalapäeval

Meie 10-astmeline kvaliteedi tagamise programm

Meie samm-sammuline kõrge tasemeline programm tagab märkimisväärse kvaliteedi kõigile eesti keele tõlkimise projektidele:

 1. Igat eesti keele tõlkimise projekti analüüsib kompetentne projektijuht
 2. Projektijuht koostab üksikasjaliku plaani tõlkimistöö tegemiseks
 3. Tõlkeprojekt määratakse professionaalsele tõlkijale
 4. Konkreetse projekti jaoks luuakse tõlketerminoloogia andmebaas
 5. Projekti jaoks programmeeritakse CAT-tool
 6. Projekt tõlgitakse eesti keelde
 7. Kvaliteedikontroll toimub igas töö faasis
 8. Tõlge pannakse nõutavasse formaati (DTP)
 9. Teine vastava keele kui emakeele valdaja loeb teksti teist korda üle ja korrigeerib vajadusel
 10. Lõplik ülevaade tõlkija ja projektijuhti poolt – Edastamine kliendile

Meie globaalse ulatusega, kvalifitseeritud, oskuslike ja professionaalsete tõlkijate võrgustik kindlustab BlueGlobe’i võime pakkuda suurepärase lahenduse isegi väga suure mahuga ja ajaliselt limiteeritud projektidele. Vaatamata lähte- ja tulemkeele (eesti keelest ameerika inglise keelde, ameerika inglise keelest eesti keelde), või muu keelekombinatsiooni nõuetele (ungari-ukraina, heebrea-kreeka jne) garanteerib BlueBlobe International Teie tõlkeprojekti täpsuse ja kvaliteedi.

Tõlketeenuse hinnad – eesti keel

Tõlkeprojekti hinda mõjutavad mitmed asjaolud (teksti spetsiifika, tõlketöö tähtaeg, projekti kogumaht, dokumendi formaat jne.) Täpse arvestuse saamiseks vajuta ’Request a Quote’ ja täida online-vorm. Täpse hinnapakkumise saamiseks saatke vajalik informatsioon ja dokumentatsioon e-posti teel.

BlueGlobe teenindab kliente ööpäevaringselt igal nädalapäeval! Meie abivalmis meeskond annab endast parima, et Teile projekti osas nõu anda.

Keele telefonioperaator:
Inglise
+1.541.330.0450 (USA)

Ööpäevaringne abi e-posti teel saadaval:
Inglise - Venelane - Hispaania - Hiinlane - Prantsuse keel - Jaapanlane
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Andmekaitse & teenindus

Klientide andmekaitse on BlueGlobe International’ile kõige olulisem tähtsusega. Kõikides dokumentides, projektides, e-kirjades, kirjavahetuses, dokumentatsioonis jms sisalduv info hoitakse rangelt salajas. Meie eesmärk on pakkuda kliendile alati mugavat ja turvalist teenust, palun külastage meie kodulehte ja tutvuge meie andmekaitse poliitikaga. See lehekülg annab klientidele ülevaate informatsioonist, mida me teenuse osutamiseks küsime; kuidas me informatsiooni kaitseme ning kliendi valikutest kasutatava informatsiooni osas. Soovitame tungivalt laadida alla meie andmekaitse poliitika et meie pühendumus teenindamise ja andmekaitse osas üheselt mõistetav oleks. Hindame väga teie panust ja osavõttu! Pakkudes teenust terviklikult ja tehes seda suure pühendumusega, on BlueGlobe International loonud kliendibaasi tellijatest, kes usaldavad meid tegema koostööd oma projektide ja isikliku informatsiooniga. Pikaajaliste klientidena on nad meie suurim vara.

Tõlkija: Ave Rosenthal

Contact Us Otsid võimalust karjääri tegemiseks?

Oled Sa andekas professionaal, kes naudib tõlkimist ja omab selleks vajalikke oskusi? Kui nii, siis palume Sul täita online-vorm käesoleval kodulehel! Täitmine on tasuta, väga lihtne ja võtab aega vaid 5-7 minutit.

Contact Us Professionaalne teksti korrigeerimine!

Oled Sa kogenud teksti korrigeerija? Omandanud hariduse ja praktiseerinud teatud valdkonnas? Liitu meie meeskonnaga, kuhu kuuluvad omad tööd nautivad tõlgitava keele kui emakeele valdajad!

Contact Us Kompetentsus

Paremuses järele andmine ei ole BlueGlobe International’is võimalik. Meie standard on kõrge kvaliteet. Meie kliendid on pikaajalised kliendid, kelle kõik vajadused saavad kaetud meie juures.

Contact Us Kokkupuude meile

Meid usaldavad ettevõtted üle maailma -
... ja peagi usaldate ka Teie

Telefon:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Mobile:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Faks (USA-Argentina-India):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

Tõlkimine Teenistus -
... sadades keeltes

Araablane Juut
Hiinlane itaaliaItaalia
Hollandi Jaapanlane
Inglise Ladina
Prantsuse keel Portuguese
German Venelane
Greek Hispaania
Kõik Keeled

Professional Translation Services Company

Request a Quote

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)