BlueGlobe International
My status

Translation Services

Translation Services

Career With BlueGlobe

Banner
Banner
Banner

SAIC

"SAIC is a FORTUNE 500® scientific, engineering, and technology applications company that uses its deep domain knowledge to solve problems of vital importance to the nation and the world, in national security, energy and the environment, critical infrastructure, and health. BlueGlobe International LLC consistently provides language services on a global scale which meet the strict vendor standards required by SAIC."


Fulbright

"BlueGlobe cares .. our expectations were exceeded with accuracy and promptness. A long term relationship will benefit our firm and yours."


Crowell-moring

"Thanks again for extra-ordrinary services."


AAAS

"Friendly staff combined with unusual promptness and services will see our association always requesting BlueGlobe."

* For Translation - click flag

Služby překladu z / do českého jazyka

US Flag

BlueGlobe International Vám nabízí služby kvalifikovaných překladatelů
z / do českého jazyka

Naši odborní překladatelé češtiny poskytující překladatelské služby dokonale ovládají výchozí jazyk, cílový jazyk a dané téma. BlueGlobe uzavírá smlouvy pouze s vysoce kvalifikovanými a zkušenými překladateli českého jazyka, a proto Vám může zaručit překlady projektů jakéhokoli typu nebo velikosti včetně webových stránek, e-mailů, dopisů, časopisů, právních dokumentů, odborných lékařských textů, technických příruček, knih, receptů, jídelních lístků atd. ... dokonce i tetování! Překládáme totiž projekty z nejrůznějších oblastí jako je právo, finance, zdravotnictví, technika, marketing atd. BlueGlobe věnuje zvláštní pozornost tomu, aby nedošlo k chybným překladům, a může ujistit své zákazníky, že všechny předložené materiály budou přeloženy pouze rodilými mluvčími češtiny. Překladatel projektu musí mít prokazatelné zkušenosti a odborné znalosti v oboru projektu klienta. Kromě základů musí také chápat základní jazykové obraty, nezbytné pro provedení dokonalého překladu.

Contact Us Hledáte zaměstnání?

Jste nadaný odborník v oblasti jazykových služeb? Pokud ano, zveme Vás k vyplnění online přihlášky nacházející se na této stránce! Je to zdarma a snadné a zabere Vám to pouze 5-7 minut Vašeho času.

Contact Us Odborné korektury!

Jste kvalifikovaný a zkušený korektor? Máte vzdělaní nebo školení ve specifické oblasti? Připojte se k našemu týmu rodilých mluvčích, které baví jejich zajímavá práce!

Contact Us Odborné znalosti

Pro BlueGlobe International je druhá jakost neakceptovatelná. Vysoká kvalita je naším běžným standardem. Naši klienti se k nám vracejí díky naší široké škále odborných znalostí.

Contact Us Kontaktujte nás

Firmy po celém světě nám důvěřují -
... jak i Vy brzy budete

Telefon:
+1.541.330.0450
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020
Mobil:
+1.541.213.8526
+55.21.2262.1793
+91.981.4535577
Fax (USA – Argentina- Indie):
+1.541.330.0451
+55.21.2262.1793
+91.172.2561020

www.blueglobetranslations.com

Služby překladu -
… do / ze stovek jazyků

Arabština Hebrejština
Čínština Italština
Holandština Japonština
Angličtina Latina
Francouzština Portugalština
Němčina Ruština
Řečtina Španělština
Všechny jazyky

Professional Translation Services Company

Request a Quote

Proč BlueGlobe International?

Protože jsme hrdí na naši práci a staráme se o výsledky! Jako leader na mezinárodním trhu v oblasti jazykových služeb (překlady, tlumočení, copywriting, lokalizace atd.) jsme schopni nabídnout služby v globálním měřítku jak jednotlivcům, tak i podnikům. Pro zajištění 100% přesných překladů našim klientům se v každém stadiu překladu uskutečňují kontroly kvality. Spokojenost našich zákazníků je pro BlueGlobe důležitá a jistě obdržíte kvalitu, kterou si zasloužíte a očekáváte.

 • Stovky významnějších světových jazyků
 • Všechny specializace
 • Nejkonkurenčnější sazby
 • Kvalita služeb
 • Nejvyšší úroveň zákaznické péče
 • Nejrychleji rostoucí překladatelská společnost na světě
 • Stovky osvědčených provozovatelů jazykových služeb
 • Práce v týmu od začátku až po dokončení projektu
 • K dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Náš desetikrokový program zajištění kvality

Implementace našeho programu zajištění kvality zabezpečuje krok za krokem vynikající kvalitu všech překladatelských projektů z / do češtiny:

 1. Každý projekt překladu z / do češtiny je analyzován příslušným projektovým manažerem
 2. Podrobný plán překladu je vypracován projektovým manažerem
 3. Překlad projektu je přidělen profesionálnímu překladatelovi
 4. Výhradně pro projekt je vypracována terminologická databáze
 5. CAT nástroj je nastaven podle potřeb projektu
 6. Projekt se překládá do češtiny
 7. Stále se provádějí kontroly kvality
 8. Provádějí se nutné grafické úpravy překladu (DTP)
 9. Celý překlad se podruhé koriguje rodilým mluvčím
 10. Konečná kontrola překladatelem a projektovým manažerem a nakonec dodání klientovi

Naše globální síť kvalifikovaných, zkušených, profesionálních překladatelů dovoluje BlueGlobe nabídnout rychlé zpracování i toho největšího projektu s krátkými dodacími lhůtami. BlueGlobe International Vám zaručuje přesnost a kvalitu Vašeho překladatelského projektu bez ohledu na směr překladu a jazykovou kombinaci, např. z češtiny do angličtiny (USA), z angličtiny (USA) do češtiny, z thajštiny do ukrajinštiny, ze švédštiny do portugalštiny (Brazílie) apod.

Ceny překladů - český jazyk

Cena překladatelského projektu je ovlivněna řadou faktorů (specifika textu, požadovaný termín, počet slov, formát dokumentu atd.). Pro přesnou cenovou nabídku jednoduše klikněte na „Request a Quote“ a vyplňte online formulář. Příslušné soubory spolu s dokumentací a informacemi nutnými pro kalkulaci přesné cenové nabídky bez dalších skrytých nákladů lze také zaslat e-mailem.

BlueGlobe International je vždy k dispozici našim klientům, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! Náš vstřícný personál udělá vše pro to, aby Vám pomohl s Vaším projektem.

Telefonický operátor mluví jazyky:
Angličtina
+1.541.330.0450 (USA)

Emailová podpora (24/7) se nabízí v jazycích:
Angličtina - Ruština - španělština - Čínština - Francouzština - Japonština
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Ochrana osobních údajů a služby

Ochrana osobních údajů klientů je pro BlueGlobe International velmi důležitá. Ujišťujeme Vás, že zachováme tajemství obsahu všech dokumentů, projektů, e-mailů, dopisů, dokumentace atd. v souladu s našimi směrnicemi o ochraně osobních údajů. Naším cílem je především, aby každý náš zákazník měl jistotu v našich službách a cítil se spokojeně. Navštivte, prosím, naše webové stránky a seznamte se s naší Politikou ochrany osobních údajů. Na této stránce informujeme klienty o druzích informací, které shromažďujeme, jak je chráníme a jaké jsou možnosti jejich použití. Navrhujeme Vám, abyste si tuto Politiku stáhli pro plné pochopení našich závazků v oblasti služeb a soukromí. Samozřejmě si vážíme Vašeho vkladu a účasti! Společnost BlueGlobe International je hrdá, že se jí díky zachovávání vysoké úrovně poctivosti a kvality služeb podařilo získat stálé zákazníky, kteří plně důvěřují naší firmě a svěřují jí své projekty a osobní informace. Klienti, kteří se k nám vracejí, jsou našimi nejcennějšími aktivy.

Přeložila Ing. Natalia Jampílková

 

feed-image Feed Entries

Get your FREE QUOTE now or call us directly at 1.541.330.0450 or 541.213.8526 (USA)